KONST / Litografier / Litografier 12815014
nr 1281 5014
Gunnar Norrman
(f. 1912), Sverige
Litografier, 4 st, Signerade, numrerad, 11/25 och 9/100. Motivet: 13x19cm, 16x22cm och 20x26cm
Gunnar Norrman, född 1912, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:17:44
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
700 kr
800 kr